Podrobný popis
Spolehlivá, barevná tiskárna, perfektní pro malé pracovní týmy *Ideální pro malé až střední podniky a domácí kanceláře *Uživatelsky přívětivé rozhraní s uhlopříčkou 2,8 palce *Obsahuje zabudované pokročilé funkce zabezpečení *Funkce pro mobilní zařízení, včetně Apple® AirPrint® a Mopria®, umožňují snadné připojení a tisk z jakéhokoli zařízení Formát tiskárny: A4 Rozlišení [DPI]: 1200 × 1200 dpi, kvalita barev 4800 Rychlost černého tisku [str/min]: až 33 stran/minutu Rychlost barevného tisku [str/min]: až 35 stran/minutu Tisk první strany [sec]: Již do 7.1 vteřiny Černobílý / 7.6 vteřiny Barevný Max. měsíční zatížení [str]: Až 65,000 obrazy/měsíc Paměť: 1 GB standard Kapacita zásobníku [str]: Kapacita papíru *Zásobník (Hlavní zásobník): 250 archů *Zásobník (Pozice pro manuální podávání): 1 archů *Zásobník (Manuální zásobník na 100 listů) (volitelné): 100 archů *Zásobník (Podavač na 550 listů) (volitelné): 550 archů Velikost papíru *Zásobník (Hlavní zásobník): Uživatelské velikosti: 98 x 148 mm až 216 x 356 mm *Zásobník (Pozice pro manuální podávání): Uživatelské velikosti: 76 x 127 mm až 216 x 356 mm *Zásobník (Manuální zásobník na 100 listů) (volitelné): Uživatelské velikosti: 76 x 127 mm až 216 x 356 mm *Zásobník (Podavač na 550 listů) (volitelné): Uživatelské velikosti: 148 x 210 mm až 216 x 356 mm Výstupní kapacita *170 archů Rozhraní: Gigabit Ethernet, Vysokorychlostní USB (port typu B, 1 vzadu), Vysokorychlostní USB 2.0 (port typu A, 1 vepředu, 1 vzadu), Wi-fi 802,11 b/g/n Tiskové jazyky: Přímý obraz, HTML, PCL 5, PCL® 6 emulace, PDF v1.7 emulace, PostScript® 3 emulace, XPS Skener: Ne Fax: Ne Rozměry: 455 x 423 x 318 mm Hmotnost [kg]: 20.6 kg Podporované operační systémy: Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2019, Windows Server 2022, Windows® 10, Windows® 11, macOS 11.x, macOS 12.x, macOS 13.x Obsah balení: *Barevná tiskárna Xerox C320 *Napájecí kabel *Instalační příručka *Bezpečnostní list produktu *Rychlý návod k použití *Software a dokumentace – CD *Předem nainstalované startovací tonery — azurová, purpurová, žlutá 1,000 print capacity, Černá tisková kazeta: kapacita 1 500 výtisků ) Záruka: 24 měs.Dodatočné parametre
| Kategória: | Laserové tlačiarne |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 23.8 kg |
| EAN: | 095205044324 |
| Procesor: | 1.0 GHz |
| Veľkosť pamäte: | 1GB |
| Tisk bar. (str/min): | 30 až 39 |
| LAN: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| USB port: | Ano |
| Fax: | Ne |
| Typ zařízení: | Tiskárna |
| Technologie tisku: | Laserová |
| Maximální zatížení (měsíčně): | do 80 tisíc |
| Barevný tisk: | Ano |
| Max formát: | A4 |
| Dělené náplně: | Ano |
| Potisk CD/DVD: | Ne |
| Tisk čb (str/min): | 30 až 39 |
| Podpora PCL: | Ano |
| Deskový skener: | Ne |
| Průtahový skener: | Ne |
| Model: | C320 |
| Tisk bar. (str/min) - přesně: | 35 |
| Tisk čb (str/min) - přesně: | 33 |
| Oboustranný tisk: | Automatický (duplexní) |
| Počet kazet (náplní): | 4 |
| Barevný model: | CMYK |
| Rozlišení barevného tisku: | 1200 x 1200 |
| Rozlišení černobílého tisku: | 1200 x 1200 |
| AirPrint: | Ano |
| Propojovací kabel (v balení): | Ne |
| Kopírka: | Ne |
| Modelová řada: | Xerox |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| MPN: | C320V_DNI |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
