Produkty:Príprava pokrmov
Podrobný popis
Obracečka Profi Plus
Rad Profi Plus ponúka rad praktických kuchynských pomocníkov v jednotnom a modernom dizajne pre skutočne každý krok a každý typ prípravy. Otáčajte pečené zemiaky, steaky, ryby alebo karamelizované ovocie s obracačkami z nerezovej ocele a neprefukovacieho plastu, čím zabránite poškodeniu svojho riadu. Táto profesionálna rada obsahuje aj škrabky, naberačky, paličky na mäso a mnoho ďalšieho. Všetky výrobky sú prémiovej kvality a vďaka závesnej rúčke môžu byť vždy na dosah. Prosto varenie a servírovanie vo veľkom štýle.
- S praktickým okom na uloženie na závesnú tyč s háčikmi.
- Materiál: nerezová oceľ Cromargan, ktorá je rozmerovo stabilná, vhodná do umývačky riadu, odolná voči kyselinám, korózii a mimoriadne odolná voči poškriabaniu.
- Čistenie: je možné umývať v umývačke riadu.
Špecifikácie
| Parametre | |
|---|---|
| Farba | Nerez |
| Rad | Profi Plus |
| Hlavný materiál | Nerezová oceľ Cromargan 18/10 |
| Odolnosť voči teplu | Tepelne odolné až do 260°C |
| Dĺžka | 32,2 cm |
| Sekundárny materiál | Plast |
| Návrhár | WMF Atelier |
Čo je v balení
1x obracačka
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Varenie |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| EAN: | 4000530548900 |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Produkty: | Príprava pokrmov |
| Sada: | Ne |
| Vhodné do: | Myčky |
| MPN: | 1871596030 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
