WD RED PRO 22TB / WD221KFGX / SATA III/ Interní 3,5"/ 7200rpm / 512MB WD221KFGX
Neohodnotené
WD Red Pro 22 TB Vysokokapacitní interní pevný disk pro použití v NAS zařízeních s rozhraním SATA III . Disk formátu 3,5" nabízí kapacitu 22 TB . ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Kapacita: 22 TB Rychlost otáčení disku: 7200 ot./min Formát disku: 3,5"...
WD RED PRO 22TB / WD221KFGX / SATA III/ Interní 3,5"/ 7200rpm / 512MB WD221KFGX
Neohodnotené
Podrobný popis
WD Red Pro 22 TB
Vysokokapacitní interní pevný disk pro použití v NAS zařízeních s rozhraním SATA III. Disk formátu 3,5" nabízí kapacitu 22 TB.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 22 TB
Rychlost otáčení disku: 7200 ot./min
Formát disku: 3,5"
Cache: 512 MB
Rozhraní: SATA III
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| EAN: | 718037893501 |
| Kapacita disku: | 2TBTB |
| Rozmer disku: | 3,5" |
| Typ: | NAS/DVR |
| Záruka: | 60 |
| Formát HDD: | 3,5" |
| HDD kapacita (GB): | 22000 |
| Hmotnost (g): | 670 |
| Otáčky – Pevný disk (ot/min): | 7200 |
| Rozměry: | 147 × 101,6 × 26,1 mm |
| SATA III (počet): | 1 |
| Technologie SSD: | ne |
| Technologie záznamu: | CMR |
| Výrobce: | WESTERN DIGITAL |
| Vyrovnávací paměť HDD (MB): | 512 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| MPN: | WD221KFGX |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
