Podrobný popis
WD Purple 8TB pro dohledové systémy * speciálně navrženo pro dohledové systémy * přizpůsobení účelům, jako je dohled, které jsou náročné na zápis nízkou rychlostí s vysokým počtem datových toků * operace zápisu se stanovenými prioritami pro maximalizovaný výkon při dohledu * podpora streamování TLER a ATA * rozšiřte své zorné pole na 64 jednostreamových kamer s vysokým rozlišením * aktivní správa úložiště pomocí nástrojů WDDA * s kapacitou 8, 10 a 12 TB a funkcí AllFrame AI nabízejí pracovní zatížení až 360 TB/rok Kapacita: 8TB Typ disku: 3,5'' Rozhraní: SATA Přenosová rychlost: až 215MB/s Počet otáček: 5400 RPM Vyrovnávací paměť: 256 MB Rozměry: 147 x 101,6 x 26,1 mm Hmotnost: 449g Záruka: 3 rokyDodatočné parametre
| Kategória: | HDD |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 0.71 kg |
| EAN: | 718037889245 |
| Farba: | Nevztahuje se |
| Rozmer disku: | 3,5" |
| Záruka: | 3 |
| Rozměr disku: | 3.5" |
| Otáčky (rpm): | 5 400 |
| Provedení disku: | Interní |
| Rychlost SATA: | SATA III/600 |
| Rozhraní SAS: | Ne |
| Modelová řada: | WD Purple |
| Rozhraní M.2 SATA: | Ne |
| Kapacita: | 8TB |
| Typ úložiště: | HDD |
| Rozhraní M.2 PCIe NVMe: | Ne |
| Rozhraní SATA: | Ano |
| Vhodný pro:: | PC / Notebooky |
| TBW - rozsah (TB): | 301 - 500 TB |
| TBW - přesná (TB): | 360 |
| Obsahuje chladič: | Ne |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Skript popis |
| MPN: | WD85PURZ |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
