Typ komponenty:Kábel horizontálny; Prevedenie:CAT6; Tienenie:UTP
Podrobný popis
UTP kábel PlanetElite, Cat6, drôt, PVC, čierny, 305 m
| Technické informácie | |
| Kategória: | Cat6 |
| Podporované protokoly | 10/100/1000 Mbps |
| Tienenie: | NIE |
| Prílohu: | PVC |
| Dirigent: | 23AWG, Cu |
| Priemer kábla: | 6,5 mm |
| Farba plášťa: | šedá, s vyznačeným meradlom |
| NVP: | 69 % |
| Balenie: | kartónová krabica 305 m |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Káble celé balenia |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 13.16 kg |
| EAN: | 859120562004 |
| Typ komponenty: | Kábel horizontálny |
| Prevedenie: | CAT6 |
| Tienenie: | UTP |
| MPN: | KAB-UTP6-D-PVC-P |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
