Typ klávesnice:Membránová; Rozhranie klávesnice:Drôtová USB; Lokalizácia klávesnice:Ostatné
Podrobný popis
Trust Primo klávesnice
Klávesnice plnej veľkosti s mäkkým úhoom a odolná proti poliatiu

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Technológia kláves | Membránová |
| Vlastnosti | |
| Tiché klávesy | Áno |
| Vnútorná pamäť | Nie |
| Odolná proti rozliatiu | Áno |
| Klávesy | |
| Počet kláves | 104 |
| Numerická klávesnica | Áno |
| Macro klávesy | Nie |
| Programovateľné klávesy | Nie |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Kabelové |
| USB verzia | 2.0 |
| Dĺžka kábla | 180 cm |
| Kompatibilita | |
| Zariadenia | PC, notebook |
| Operačný systém | Windows |
| Veľkosť a Váha | |
| Veľkosť | 148 x 449 x 30 mm |
| Váha | 488 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice drôtové |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.64 kg |
| EAN: | 8713439238846 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB |
| Lokalizácia klávesnice: | Ostatné |
| MPN: | 23884 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
