Podrobný popis
Trust GXT 833 Thado
Zažite veľké výhry v malom balení s klávesnicou Thado. S rozložením 80 % a viacfarebným RGB podsvietením ponúka táto herná klávesnica TKL elegantný vzhľad a zároveň uvoľňuje miesto na vašom stole, čo ju robí ideálnou pre hráčov, ktorí hľadajú kompaktnú, vysoko výkonnú klávesnicu plnú štýlu.
Vďaka funkcii anti-ghosting, ktorá umožňuje až 10 súčasných stlačení kláves, zabezpečuje, že každý pohyb je presne zaznamenaný. Špeciálne multimediálne klávesy ponúkajú rýchly prístup k ovládaniu hlasitosti a prehrávaniu, zatiaľ čo herný režim zabezpečuje, že nič nenaruší vaše víťazstvo.

Špecifikácie
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Tiché klávesy | Nie |
| Software | Nie |
| Klávesy | |
| Technológia kláves | Membránové |
| Veľkosť klávesnice | 75 % |
| Numerická klávesnica | Nie |
| Multimediálne klávesy | Áno |
| Programovateľné klávesy | Nie |
| Podsvietenie | RGB |
| Typ pripojenia | Káblové USB |
| Verzia USB | 2.0 |
| Dĺžka kábla | 150 cm |
| Operačný systém | PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PS5, Windows |
| Veľkosť | 359 x 135 x 40 mm |
| Váha | 709 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klávesnice drôtové |
|---|---|
| Záruka: | 24 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.87 kg |
| EAN: | 8713439258868 |
| Typ klávesnice: | Membránová |
| Rozhranie klávesnice: | Drôtová USB |
| Lokalizácia klávesnice: | EN |
| Výbava klávesnice: | Podsvietené tlačidlá, Multimediálne klávesy |
| MPN: | 25886 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
