Typ slúchadiel:Plná; Mikrofón; Rozhranie slúchadiel:3.5 jack; Vlastnosti slúchadiel:S mikrofónom; Dĺžka kábla (v m):do 1.5
Podrobný popis
Trust Slúchadlá GXT 490 FAYZO
Výkonné herné slúchadlá cez ucho 7.1 USB pre pohlcujúci herný zážitok
Pochystajte sa na to, že vás Fayzo unáša. S virtuálnym priestorovým zvukom 7.1 a 50mm meničmi uslyšíte každé slovo, krok, ranu, dunenie a ďalšie, aby ste si svoje hry užili ako nikdy predtým.

Špecifikácie
| Slúchadlá | |
|---|---|
| Vlastnosti | |
| Redukcia šumu na pozadí | Áno |
| Software | Nie |
| Sklápaceľné | Nie |
| Príslušenstvo | Mikrofón, pop filter |
| Audio | |
| Reprodukcia zvuku | Priestorový zvuk |
| Zvukové kanály | 2.0 |
| Frekvenčná odozva | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Veľkosť ovládača | 50 mm |
| Jednotky drivera | 2 |
| Mikrofón | Áno |
| Citlivosť | 100 dB |
| Hladina akustického tlaku | 110 dB |
| Pripojenie | |
| Typ pripojenia | Káblové |
| Typ konektora | USB-A |
| Verzia USB | 2.0, 1.1 |
| Dĺžka kábla | 120 cm |
| Veľkosť a hmotnosť | |
| Veľkosť | 200 x 180 x 90 mm |
| Hmotnosť | 290 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Slúchadlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 Rok(ů) |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| EAN: | 8713439249002 |
| Typ slúchadiel: | Plná |
| Využití: | Hraní |
| Konektivita: | Jack 3,5 mm |
| Mikrofón: | Ano |
| Vedení kabelu: | Jednostranné |
| Platforma: | PC / mobil |
| Podsvícení: | RGB |
| Rozhranie slúchadiel: | 3.5 jack |
| Vlastnosti slúchadiel: | S mikrofónom |
| Dĺžka kábla (v m): | do 1.5 |
| MPN: | 24900 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
