Seagate BarraCuda 1TB / ST1000LM048 / Interní / 2,5" / 5400 rpm / SATA 6Gb/s / 128MB ST1000LM048
Neohodnotené
Seagate BarraCuda 1 TB; Pevný disk o velikosti 2,5" a mimořádně malé výšce 7 mm nabízí kapacitu 1 TB a vyrovnávací paměť 128 MB . ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kapacita: 1 TB; Formát disku: 2,5"; Rozhraní: SATA III; Vyrovnávací paměť: 128 MB;...
Seagate BarraCuda 1TB / ST1000LM048 / Interní / 2,5" / 5400 rpm / SATA 6Gb/s / 128MB ST1000LM048
Neohodnotené
Podrobný popis
Seagate BarraCuda 1 TBPevný disk o velikosti 2,5" a mimořádně malé výšce 7 mm nabízí kapacitu 1 TB a vyrovnávací paměť 128 MB.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 1 TB
Formát disku: 2,5"
Rozhraní: SATA III
Vyrovnávací paměť: 128 MB
Dodatočné parametre
| Kategória: | HDD |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8592457114659 |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Rozmer disku: | 2,5" |
| Typ: | Interní |
| Záruka: | 24 |
| Formát HDD: | 2,5" |
| HDD kapacita (GB): | 1000 |
| Hmotnost (g): | 90 |
| Otáčky – Pevný disk (ot/min): | 5400 |
| Rozměry: | 100,35 × 69,85 × 7,0 mm |
| SATA III (počet): | 1 |
| Technologie SSD: | ne |
| Technologie záznamu: | SMR |
| Výrobce: | SEAGATE |
| Vyrovnávací paměť HDD (MB): | 128 |
| Zpracováno: | Schváleno |
| MPN: | ST1000LM048 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
