Podrobný popis
Flashdisk SanDisk Ultra Dual Rozhraní: USB-A 3.1 Gen 1, USB-C Gen 1 Kapacita: 256 GB Rychlost čtení: 150 Mb/s Velikost: 120 × 38,1 × 94 mm On the Goano Barva: šedáDodatočné parametre
| Kategória: | USB kľúče |
|---|---|
| Záruka: | 60 |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| EAN: | 619659154844 |
| Farba: | Šedá |
| Kapacita kľúča: | 256GB |
| Přesná rychlost čtení (MB/s): | 150 |
| Typ úložiště: | Flash USB |
| Kapacita: | 256GB |
| Rozhraní (USB): | USB 3.1 |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Třída rychlosti SD karet: | Není |
| Podpora více formátů: | Ne |
| Počet slotů: | 2x |
| OTG: | Ano |
| Rychlost čtení (MB/s): | 101 - 150 |
| Značka + modelová řada: | SanDisk Ultra Dual |
| Typ konektoru: | USB-A + USB-C |
| Materiál těla: | Kombinace (kov/plast) |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| MPN: | SDDDC2-256G-G46 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
