SanDisk Nintendo Switch/micro SDXC/256GB/UHS-I U3 / Class 10 SDSQXAO-256G-GNCZN
Neohodnotené
SanDisk Nintendo Switch/micro SDXC/256GB/UHS-I U3 / Class 10 SDSQXAO-256G-GNCZN
Neohodnotené
Podrobný popis
Paměťová karta licencovaná společností Nintendo pro použití s konzolí Nintendo Switch Paměťová karta SanDisk microSDXC je oficiálně licencovaná pro použití s konzolí Nintendo Switch a představuje spolehlivé a velmi výkonné úložiště. Rozšiřte kapacitu až o 512GB, abyste mohli mít všechny své oblíbené tituly na jediné kartě. Kapacita: 256 GB Rozměry: 1.02mm x 14.99mm x 10.92mm Rychlost sekvenčního čtení: až 100 MB/s Rychlost sekvenčního zápisu: až 90 MB/sDodatočné parametre
| Kategória: | SD karty |
|---|---|
| Záruka: | 180 |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 619659173869 |
| Farba: | Nevztahuje se |
| Kapacita karty: | 256GB |
| Přesná rychlost čtení (MB/s): | 100 |
| Přesná rychlost zápisu (MB/s): | 90 |
| Typ úložiště: | Micro SDXC |
| Kapacita: | 256GB |
| Rozhraní (USB): | Není |
| Adaptér (redukce) v balení: | Ne |
| Třída rychlosti SD karet: | UHS-I U3 / Class 10 |
| Herní provedení: | Ano |
| Rychlost čtení (MB/s): | 51 - 100 |
| Rychlost zápisu (MB/s): | 51 - 100 |
| Značka + modelová řada: | SanDisk Nintendo Switch |
| Typ konektoru: | Není |
| WWW_PODROBNEJI_STAV: | Výrobce nemá info |
| MPN: | SDSQXAO-256G-GNCZN |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
