Kapacita (v GB):1 024; Verzia USB:3.2, USB Type-C
Podrobný popis
Sandisk 1TB Ultra Dual Drive Go
Ak potrebujete ďalšie úložisko na prenos súborov z vášho iPhone 15 Plus/Pro/Max, SanDisk Ultra Drive Go vám môže pomôcť. Jednoducho prenášajte súbory zo smartfónu USB Type-C a ukládajte ich na flashdisk.
Chytáte fotografie na smartfóne s USB typom C a potrebujete ich na počítači? Máme vás. SanDisk Ultra Dual Drive Go vám umožní plynulo presúvať súbory medzi smartfónom USB Type-C, tabletmi a počítačmi Mac a s USB Type-A.

Špecifikácie
| Technické špecifikácie | |
|---|---|
| Kapacita | 1 TB |
| Rozhranie | USB 3.2 |
| Konektory | USB-A USB-C |
| Rozmery a váha | |
| Rozmery | 44,5 x 12,2 x 8,6 mm |
| Váha | 4 g |
Popis produktu bol preložený pomocou umelej inteligencie a môže obsahovať nepresnosti.
Dodatočné parametre
| Kategória: | USB kľúče |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 619659198848 |
| Kapacita kľúča: | 1TB |
| Kapacita (v GB): | 1 024 |
| Verzia USB: | 3.2, USB Type-C |
| MPN: | SDDDC3-1T00-G46 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
