Philips MT 24" 24B2N2200/00 - 1920X1080,IPS,120Hz,1xVGA,1xHDMI,1xDP,Repro 24B2N2200/00
Neohodnotené
Rozlíšenie:1920×1080 (Full HD); Výbava:Reproduktory, VESA, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Formát obrazovky:16:9; Povrchová úprava displeja:Antireflexní; Energetická trieda:B; Rozhranie:HDMI, VGA, 3.5mm Jack, DisplayPort
Philips MT 24" 24B2N2200/00 - 1920X1080,IPS,120Hz,1xVGA,1xHDMI,1xDP,Repro 24B2N2200/00
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 60 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 4.89 kg |
| EAN: | 8721038005035 |
| Veľkosť displeja: | 23.8 |
| Záruka: | 5 |
| Použití: | Profesionální, Herní, Kancelářský |
| Rozlíšenie: | 1920×1080 (Full HD) |
| Vlastnost: | Rovný |
| Výbava: | Reproduktory, VESA, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla |
| Rozhraní vstup: | 3,5 mm Jack, HDMI, DP, VGA |
| Rozhraní výstup: | 3,5 mm Jack |
| HDMI počet: | 1 |
| HDMI verze: | 1.4 |
| DP počet: | 1 |
| DP verze: | 1.2 |
| Doba odezvy (ms): | 4 |
| Barevná hloubka (bit): | 8 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Typ panelu: | IPS |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Kontrast:1: | 1500 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 120 |
| Povrchová úprava displeja: | Antireflexní |
| VESA rozměry: | 100x100 |
| Hmotnost (kg): | 2.91 |
| Energetická trieda: | B |
| Možnost prodloužené záruky: | Ano |
| Rozhranie: | HDMI, VGA, 3.5mm Jack, DisplayPort |
| MPN: | 24B2N2200/00 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
