Olovená batéria CSB 12V 5,1Ah HighRate F2 (HR1221WF2) PBCS-12V005.1-F2AH
Neohodnotené
Príslušenstvo:Náhradné batérie
Dostupnosť: Na sklade do 24 hodín (1 KS)
Kód: 1020109E
Neohodnotené
Podrobný popis
Olovená batéria CSB 12V 5,1Ah HighRate F2 (HR1221WF2)
Konektory: F2
Rozmery (DŠ): 90 x 70 x 101 mm
Parametre:
Konektory: F2
Napätie: 12 V
Kapacita: 5,1 Ah
Rozmery (d x š x v): 90 x 70 x 106 mm