i7-7600U | 16GB LPDDR3 Onboard | 512GB (M.2) SSD | NO ODD | 14" | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | HD 620 | Win 10 Pro | HDMI | Bronze | Touchscreen | Pen for touchscreen | 2017
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i7-7600U 2.8 GHz, [Max. Turbo Frequency 3.90 GHz] Pamäť RAM: 16GB LPDDR3 Onboard SSD: 512GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 14" (35,5 cm) Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) Webcam: Webcam Grafická karta: Intel® HD Graphics 620 Sieťová karta: Vstavaná Gigabit Operačný systém: Windows 10 Professional Konektory externé: 3 x USB 3.0 Konektory externé: 1 x HDMI Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x USB Type-C with Thunderbolt 3 Konektory externé: 1 x Mini RJ45 Čítačka pamäťových kariet: 1 x Micro SD Trackpoint: Trackpoint Dotyková obrazovka: Dotyková obrazovka Rad procesora: Intel Core i7 Generácia procesorov: 7. Generácia Typ pamäte RAM: DDR3 Kapacita pamäte RAM: 16GB Pen for touchscreen: Pen for touchscreen Vek produktu: 2017 Rozmery: 229 mm x 333 mm x 17 mm Hmotnosť: 1.4 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Procesor: | Intel i7 |
| Quality: | Bronze |
| Pamäť RAM: | 16GB LPDDR3 Onboard |
| SSD: | 512GB (M.2) |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja: | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Webcam: | Webcam |
| Grafická karta: | HD 620 |
| Sieťová karta: | LAN 1G |
| Operačný systém: | Win 10 Pro |
| Konektory externé: | USB 3.0, HDMI, Jack, USB Type-C with Thunderbolt 3, Mini RJ45 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Micro SD |
| Trackpoint: | Trackpoint |
| Trieda: | Bronze |
| Dotyková obrazovka: | Dotyková obrazovka |
| Rad procesora: | Intel Core i7 |
| Generácia procesorov: | 7. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB |
| Pen for touchscreen: | Pen for touchscreen |
| Vek produktu: | 2017 |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
