i7-1165G7 | 16GB DDR4 | 512GB (M.2) SSD | NO ODD | 14" | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | Intel Iris Xe | Quadro T500 2GB | Windows 11 Pro | HDMI 2.0 | Bronze | IPS | Black | 11. Generation
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i7-1165G7 2.80 GHz [Max. Turbo Frequency 4.70 Ghz] Pamäť RAM: 16GB DDR4 SSD: 512GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 14" (35,5 cm) Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) Bluetooth: Áno Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics Grafická karta: NVIDIA Quadro T500 2GB GDDR6 Zvuková karta: Áno, vstavaná Sieťová karta: Vstavaná Gigabit Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x LAN (RJ-45) Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x USB Type-C with Thunderbolt 4 Konektory externé: 1 x HDMI 2.0 Konektory externé: 1 x Side docking connector Konektory externé: 2 x USB 3.2 Gen 1 Čítačka pamäťových kariet: Micro SD Touchpad: Áno Trackpoint: Trackpoint Display Technology: IPS Rad procesora: Intel Core i7 Farba: Čierna Generácia procesorov: 11. Generácia Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 16GB Vek produktu: 2022 Rozmery: 227 mm x 329 mm x 18 mm Hmotnosť: 1.502 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Procesor: | Intel i7 |
| Quality: | Bronze |
| Pamäť RAM: | 16GB DDR4 |
| SSD: | 512GB (M.2) |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja: | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Webcam: | Webcam |
| Grafická karta: | Intel Iris Xe, Quadro T500 2GB |
| Zvuková karta: | SOUND |
| Sieťová karta: | LAN 1G |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektory externé: | LAN, Jack, USB Type-C with Thunderbolt 4, HDMI 2.0, Side docking connector, USB 3.2 Gen 1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Micro SD |
| Touchpad: | Áno |
| Trackpoint: | Trackpoint |
| Trieda: | Bronze |
| Display Technology: | IPS |
| Rad procesora: | Intel Core i7 |
| Farba: | Čierna |
| Generácia procesorov: | 11. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB |
| Vek produktu: | 2022 |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
