Pentium Silver N5030 | 8GB LPDDR4 Onboard | 256GB (M.2) SSD | NO ODD | 11,6" | 1366 x 768 | Webcam | UHD 605 | Windows 11 Pro | HDMI | Bronze | IPS | Touchscreen | Blue | 2016
Podrobný popis
Procesor: Intel® Pentium Silver N5030 1.10 GHz [Max. Turbo Frequency 3.10 GHz] Pamäť RAM: 8GB LPDDR4 Onboard SSD: 256GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 11,6" (29,4 cm) Rozlíšenie displeja: WXGA (1366 x 768) Bluetooth: Áno Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel® UHD Graphics 605 Zvuková karta: Áno, vstavaná Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x HDMI Konektory externé: LAN (RJ-45) Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x USB 3.1 Konektory externé: 1 x USB Type-C Touchpad: Áno Display Technology: IPS Dotyková obrazovka: Dotyková obrazovka Rad procesora: Intel Pentium Silver Farba: Blue Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 8GB Vek produktu: 2016 Rozmery: 205 mm x 300 mm x 21 mm Hmotnosť: 1.44 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Procesor: | Intel Pentium |
| Quality: | Bronze |
| Pamäť RAM: | 8GB LPDDR4 Onboard |
| SSD: | 256GB (M.2) |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja: | 11,6" (29,4 cm) |
| Rozlíšenie displeja: | 1366 x 768 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Webcam: | Webcam |
| Grafická karta: | UHD 605 |
| Zvuková karta: | SOUND |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektory externé: | HDMI, LAN, Jack, USB 3.1, USB Type-C |
| Touchpad: | Áno |
| Trieda: | Bronze |
| Display Technology: | IPS |
| Dotyková obrazovka: | Dotyková obrazovka |
| Rad procesora: | Intel Pentium Silver |
| Farba: | Blue |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM: | 8GB |
| Vek produktu: | 2016 |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
