i7-8565U | 8GB DDR4 | No SSD | NO ODD | 13,3" | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | UHD 620 | Windows 11 Pro | HDMI 1.4b | Bronze | IPS | Touchscreen | 4G Modem | 2019
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i7-8565U 1.80 GHz [Max. Turbo Frequency 4.60 GHz] Pamäť RAM: 8GB DDR4 SSD: Nie Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 13,3" (33,8 cm) Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel® UHD Graphics 620 Zvuková karta: Áno, vstavaná Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x USB 3.1 Konektory externé: 2 x USB Type-C with Thunderbolt Konektory externé: 1 x HDMI 1.4b Display Technology: IPS Dotyková obrazovka: Dotyková obrazovka Rad procesora: Intel Core i7 Generácia procesorov: 8. Generácia Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 8GB Network modem: 4G Modem Vek produktu: 2019 Rozmery: 215 mm x 307 mm x 17 mm Hmotnosť: 1.35 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Procesor: | Intel i7 |
| Quality: | Bronze |
| Pamäť RAM: | 8GB DDR4 |
| SSD: | Nie |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Wi-Fi: | Áno |
| Webcam: | Webcam |
| Grafická karta: | UHD 620 |
| Zvuková karta: | SOUND |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektory externé: | Jack, USB 3.1, USB Type-C with Thunderbolt, HDMI 1.4b |
| Trieda: | Bronze |
| Display Technology: | IPS |
| Dotyková obrazovka: | Dotyková obrazovka |
| Rad procesora: | Intel Core i7 |
| Generácia procesorov: | 8. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM: | 8GB |
| Network modem: | 4G Modem |
| Vek produktu: | 2019 |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
