i5-8200Y | 8GB LPDDR3 Onboard | 256GB (M.2) SSD | NO ODD | 13,3" | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | UHD 615 | Windows 11 Pro | Silver | Touchscreen
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i5-8200Y 1.30 GHz [Max. Turbo Frequency 3.90 GHz] Pamäť RAM: 8GB LPDDR3 Onboard SSD: 256GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 13,3" (33,8 cm) Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) Bluetooth: Áno Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel® UHD Graphics 615 Zvuková karta: Áno, vstavaná Sieťová karta: Vstavaná Gigabit Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 1 x USB Type-C with DisplayPort 1.4 Konektory externé: 1 x USB Type-C with Thunderbolt 3 and DisplayPort Čítačka pamäťových kariet: SD Touchpad: Áno Dotyková obrazovka: Dotyková obrazovka Rad procesora: Intel Core i5 Generácia procesorov: 8. Generácia Typ pamäte RAM: DDR3 Kapacita pamäte RAM: 8GB Vek produktu: 2017 Rozmery: 200 mm x 304 mm x 15 mm Hmotnosť: 1.3 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Procesor: | Intel i5 |
| Quality: | Silver |
| Pamäť RAM: | 8GB LPDDR3 Onboard |
| SSD: | 256GB (M.2) |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Webcam: | Webcam |
| Grafická karta: | UHD 615 |
| Zvuková karta: | SOUND |
| Sieťová karta: | LAN 1G |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektory externé: | Jack, USB Type-C with DisplayPort, USB Type-C with Thunderbolt 3 and DisplayPort |
| Čítačka pamäťových kariet: | SD |
| Touchpad: | Áno |
| Trieda: | Silver |
| Dotyková obrazovka: | Dotyková obrazovka |
| Rad procesora: | Intel Core i5 |
| Generácia procesorov: | 8. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM: | 8GB |
| Vek produktu: | 2017 |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
