i7-8850H | 32GB DDR4 | 256GB (M.2) SSD | NO ODD | 15,6" | 1920 x 1080 (Full HD) | NumPad | Quadro P1000 4GB | Windows 11 Pro | HDMI | Silver | 2018
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i7-8850H 2.60 GHz [Max. Turbo Frequency 4.30 GHz] Pamäť RAM: 32GB DDR4 SSD: 256GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 15,6" (39,6 cm) Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) Numerická klávesnica: Numerická klávesnica Webcam: Nie Grafická karta: NVIDIA Quadro P1000 4GB Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x HDMI Konektory externé: 1 x mini DisplayPort Konektory externé: 1 x LAN (RJ-45) Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x USB 3.1 Konektory externé: 2 x USB Type-C with Thunderbolt 3 Čítačka pamäťových kariet: 1 x 3 in 1 SmartCard reader: 1 x Áno Rad procesora: Intel Core i7 Generácia procesorov: 8. Generácia Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 32GB Vek produktu: 2018 Rozmery: 251 mm x 377 mm x 30 mm Hmotnosť: 2.52 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Procesor: | Intel i7 |
| Quality: | Silver |
| Pamäť RAM: | 32GB DDR4 |
| SSD: | 256GB (M.2) |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6" (39,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Numerická klávesnica: | Numerická klávesnica |
| Webcam: | No Webcam |
| Grafická karta: | Quadro P1000 4GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektory externé: | HDMI, mini DP, LAN, Jack, USB 3.1, USB Type-C with Thunderbolt 3 |
| Čítačka pamäťových kariet: | 3 in 1 |
| SmartCard reader: | Áno |
| Trieda: | Silver |
| Rad procesora: | Intel Core i7 |
| Generácia procesorov: | 8. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM: | 32GB |
| Vek produktu: | 2018 |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
