i7-9750H | 16GB DDR4 | 512GB (M.2) SSD | NO ODD | 15,6" | 1920 x 1080 (Full HD) | NumPad | Webcam | UHD 630 | Quadro P620 2GB | Windows 11 Pro | HDMI 2.0 | Bronze | 9. Generation | 2019
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i7-9750H 2.60 GHz [Max. Turbo Frequency 4.50 GHz] Pamäť RAM: 16GB DDR4 SSD: 512GB (M.2) Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 15,6" (39,6 cm) Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) Numerická klávesnica: Numerická klávesnica Webcam: Webcam Grafická karta: Intel® UHD Graphics 630 Grafická karta: NVIDIA Quadro P620 2GB Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x LAN (RJ-45) Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 1 x USB Type-C 3.1 Konektory externé: 3 x USB 3.1 Konektory externé: 1 x HDMI 2.0 Čítačka pamäťových kariet: 1 x Micro SD Rad procesora: Intel Core i7 Generácia procesorov: 9. Generácia Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 16GB Vek produktu: 2019 Rozmery: 236 mm x 359 mm x 24 mm Hmotnosť: 1.97 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Procesor: | Intel i7 |
| Quality: | Bronze |
| Pamäť RAM: | 16GB DDR4 |
| SSD: | 512GB (M.2) |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6" (39,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Numerická klávesnica: | Numerická klávesnica |
| Webcam: | Webcam |
| Grafická karta: | UHD 630, Quadro P620 2GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektory externé: | LAN, Jack, USB Type-C 3.1, USB 3.1, HDMI 2.0 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Micro SD |
| Trieda: | Bronze |
| Rad procesora: | Intel Core i7 |
| Generácia procesorov: | 9. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB |
| Vek produktu: | 2019 |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
