i7-8665U | 16GB LPDDR3 Onboard | 240GB SSD | NO ODD | 14" | 1920 x 1080 (Full HD) | Webcam | UHD 620 | Windows 11 Pro | HDMI 1.4 | Gold | Touchscreen | 2019
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i7-8665U 1.90 GHz [Max. Turbo Frequency 4.80 GHz] Pamäť RAM: 16GB LPDDR3 Onboard SSD: 240GB Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 14" (35,5 cm) Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) Webcam: Webcam Grafická karta: Intel® UHD Graphics 620 Operačný systém: Windows 11 Pro Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 1 x USB 3.1 Konektory externé: 2 x USB Type-C Konektory externé: 1 x HDMI 1.4 Čítačka pamäťových kariet: 1 x Micro SD Dotyková obrazovka: Dotyková obrazovka Rad procesora: Intel Core i7 Generácia procesorov: 8. Generácia Typ pamäte RAM: DDR3 Kapacita pamäte RAM: 16GB Vek produktu: 2019 Rozmery: 199 mm x 319 mm x 15 mm Hmotnosť: 1.36 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Procesor: | Intel i7 |
| Quality: | Gold |
| Pamäť RAM: | 16GB LPDDR3 Onboard |
| SSD: | 240GB |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja: | 14" (35,5 cm) |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Webcam: | Webcam |
| Grafická karta: | UHD 620 |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Konektory externé: | Jack, USB 3.1, USB Type-C, HDMI 1.4 |
| Čítačka pamäťových kariet: | Micro SD |
| Trieda: | Gold |
| Dotyková obrazovka: | Dotyková obrazovka |
| Rad procesora: | Intel Core i7 |
| Generácia procesorov: | 8. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB |
| Vek produktu: | 2019 |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
