i3-7130U | 8GB DDR4 | 240GB SSD | NO ODD | 13,9" | 1920 x 1080 (Full HD) | HD 620 | Win 10 Pro | HDMI | Silver | 2018
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i3-7130U 2.40 GHz Pamäť RAM: 8GB DDR4 SSD: 240GB Optická mechanika: Bez mechaniky Uhlopriečka displeja: 13,9" Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) Bluetooth: Áno Wi-Fi: Áno Webcam: Nie Grafická karta: Intel® HD Graphics 620 Zvuková karta: Áno, vstavaná Sieťová karta: Vstavaná Gigabit Operačný systém: Windows 10 Professional Konektory externé: 2 x USB 3.0 Konektory externé: 1 x HDMI Konektory externé: D-Sub (VGA) Konektory externé: LAN (RJ-45) Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 1 x USB Type-C 3.1 Čítačka pamäťových kariet: SD Touchpad: Áno Rad procesora: Intel Core i3 Generácia procesorov: 7. Generácia Typ pamäte RAM: DDR4 Kapacita pamäte RAM: 8GB Vek produktu: 2018 Rozmery: 229 mm x 333 mm x 20 mm Hmotnosť: 1.6 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Procesor: | Intel i3 |
| Quality: | Silver |
| Pamäť RAM: | 8GB DDR4 |
| SSD: | 240GB |
| Optická mechanika: | Bez mechaniky |
| Uhlopriečka displeja: | 13,9" |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Webcam: | No Webcam |
| Grafická karta: | HD 620 |
| Zvuková karta: | SOUND |
| Sieťová karta: | LAN 1G |
| Operačný systém: | Win 10 Pro |
| Konektory externé: | USB 3.0, HDMI, D-Sub (VGA), LAN, Jack, USB Type-C 3.1 |
| Čítačka pamäťových kariet: | SD |
| Touchpad: | Áno |
| Trieda: | Silver |
| Rad procesora: | Intel Core i3 |
| Generácia procesorov: | 7. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR4 |
| Kapacita pamäte RAM: | 8GB |
| Vek produktu: | 2018 |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
