i5-8257U | 16GB LPDDR3 Onboard | 512GB (M.2) SSD | 13,3" | 2560 x 1600 | Webcam | Iris Plus 645 | macOS | Silver | Retina IPS | 2019
Podrobný popis
Procesor: Intel® Core™ i5-8257U 1.40 GHz [Max. Turbo Frequency 3.90 GHz] Pamäť RAM: 16GB LPDDR3 Onboard SSD: 512GB (M.2) Uhlopriečka displeja: 13,3" (33,8 cm) Rozlíšenie displeja: WQXGA (2560 x 1600) Bluetooth: Áno Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Intel® Iris Plus 645 Graphics Operačný systém: macOS Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x USB Type-C with Thunderbolt 3 Rad procesora: Intel Core i5 Displej: Retina IPS Generácia procesorov: 8. Generácia Typ pamäte RAM: DDR3 Kapacita pamäte RAM: 16GB Vek produktu: 2019 Rozmery: 212 mm x 304 mm x 15 mm Hmotnosť: 1.37 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Procesor: | Intel i5 |
| Quality: | Silver |
| Pamäť RAM: | 16GB LPDDR3 Onboard |
| SSD: | 512GB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1600 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Webcam: | Webcam |
| Grafická karta: | Iris Plus 645 |
| Operačný systém: | macOS |
| Konektory externé: | Jack, USB Type-C with Thunderbolt 3 |
| Trieda: | Silver |
| Rad procesora: | Intel Core i5 |
| Displej: | Retina IPS |
| Generácia procesorov: | 8. Generácia |
| Typ pamäte RAM: | DDR3 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB |
| Vek produktu: | 2019 |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
