Apple M1 8-core 3.2GHz | 16GB LPDDR5 Onboard | 2TB (M.2) SSD | 13,3" | 2560 x 1600 | Webcam | Apple M1 8-core | macOS | Bronze | 2020
Podrobný popis
Procesor: Apple M1 8-core 3.2GHz Pamäť RAM: 16GB LPDDR5 Onboard SSD: 2TB (M.2) Uhlopriečka displeja: 13,3" (33,8 cm) Rozlíšenie displeja: WQXGA (2560 x 1600) Bluetooth: Áno Wi-Fi: Áno Webcam: Webcam Grafická karta: Apple M1 8-core Operačný systém: macOS Konektory externé: 1 x Audio Jacks (3,5 mm) Konektory externé: 2 x USB Type-C Thunderbolt 3 USB 4 Typ pamäte RAM: DDR5 Kapacita pamäte RAM: 16GB Vek produktu: 2020 Rozmery: 212 mm x 304 mm x 16 mm Hmotnosť: 1.29 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Quality: | Bronze |
| Procesor: | Apple M1 8-core 3.2GHz |
| Pamäť RAM: | 16GB LPDDR5 Onboard |
| SSD: | 2TB (M.2) |
| Uhlopriečka displeja: | 13,3" (33,8 cm) |
| Rozlíšenie displeja: | 2560 x 1600 |
| Bluetooth: | Áno |
| Wi-Fi: | Áno |
| Webcam: | Webcam |
| Grafická karta: | Apple M1 8-core |
| Operačný systém: | macOS |
| Konektory externé: | Jack, USB Type-C Thunderbolt 3 USB 4 |
| Trieda: | Bronze |
| Typ pamäte RAM: | DDR5 |
| Kapacita pamäte RAM: | 16GB |
| Vek produktu: | 2020 |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
