23,8" | 1920 x 1080 (Full HD) | W-LED | DP | HDMI | DVI-D | Speakers | 16:9 | Silver | IPS | 75 Hz
Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 23,8" Rozlíšenie displeja: Full HD (1920 x 1080) LCD podsvietenie: W-LED Jas: 250 cd/m2 Kontrast: 1000 : 1 Odozva: 5 ms Uhol pohľadu: 178˚ / 178˚ Typ pripojenia: 1 x DisplayPort Typ pripojenia: 1 x HDMI Typ pripojenia: 1 x DVI-D VESA prichytenie: 100×100 Reproduktory: vstavaný reproduktor Výškovo nastaviteľný: Áno Pivot (otočenie o 90°): Áno Pomer strán: 16:9 Počet farieb: 16.7 milión farieb Rozstup bodov: 0.2745 mm Display Technology: IPS Obnovovacia frekvencia: 75 Hz Rozmery: 235 mm x 547 mm x 521 mm Hmotnosť: 5.6 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Monitory Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Quality: | Silver |
| Uhlopriečka displeja: | 23,8" |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| LCD podsvietenie: | W-LED |
| Jas: | 250 cd/m2 |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Odozva: | 5 ms |
| Uhol pohľadu: | 178˚ / 178˚ |
| Typ pripojenia: | DP, HDMI, DVI-D |
| VESA prichytenie: | 100×100 |
| Reproduktory: | Reproduktory |
| Výškovo nastaviteľný: | Áno |
| Pivot (otočenie o 90°): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Počet farieb: | 16.7 milión farieb |
| Rozstup bodov: | 0.2745 mm |
| Trieda: | Silver |
| Display Technology: | IPS |
| Obnovovacia frekvencia: | 75 Hz |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
