27" | 3840 x 2160 | W-LED | DP 1.2 | HDMI 2.0 | Thunderbolt 4 In | LAN (RJ-45) | Jack Output | USB 3.2 Gen1 | USB Type-C 3.2 Gen1 | USB-B 3.2 Gen 1 | Speakers | 16:9 | Bronze | IPS | 60 Hz | Thunderbolt 4 Out
Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 27" (68,6 cm) Rozlíšenie displeja: 4K Ultra HD (3840 x 2160) LCD podsvietenie: W-LED Jas: 400 cd/m2 Kontrast: 1000 : 1 Odozva: 4 ms Uhol pohľadu: 178˚ / 178˚ Typ pripojenia: 1 x DisplayPort 1.2 Typ pripojenia: 2 x HDMI 2.0 Typ pripojenia: 1 x Thunderbolt 4 In Konektory: 1 x LAN (RJ-45) Konektory: 1 x Audio Jacks Output (3,5 mm) Konektory: 3 x USB 3.2 Gen1 Konektory: 1 x USB Type-C 3.2 Gen1 Konektory: USB-B 3.2 Gen 1 VESA prichytenie: 100×100 Reproduktory: vstavaný reproduktor Výškovo nastaviteľný: Áno Pivot (otočenie o 90°): Áno Pomer strán: 16:9 Počet farieb: 1.07 billion colors Rozstup bodov: 0.1554 mm Display Technology: IPS Obnovovacia frekvencia: 60 Hz Graphical Output: 1 x Thunderbolt 4 Out Rozmery: 219 mm x 613 mm x 556 mm Hmotnosť: 8 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Monitory Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Quality: | Bronze |
| Uhlopriečka displeja: | 27" (68,6 cm) |
| Rozlíšenie displeja: | 3840 x 2160 |
| LCD podsvietenie: | W-LED |
| Jas: | 400 cd/m2 |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Odozva: | 4 ms |
| Uhol pohľadu: | 178˚ / 178˚ |
| Typ pripojenia: | DP 1.2, HDMI 2.0, Thunderbolt 4 In |
| Konektory: | LAN (RJ-45), Jack Output, USB 3.2 Gen1, USB Type-C 3.2 Gen1, USB-B 3.2 Gen 1 |
| VESA prichytenie: | 100×100 |
| Reproduktory: | Reproduktory |
| Výškovo nastaviteľný: | Áno |
| Pivot (otočenie o 90°): | Áno |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Počet farieb: | 1.07 billion colors |
| Rozstup bodov: | 0.1554 mm |
| Trieda: | Bronze |
| Display Technology: | IPS |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| Graphical Output: | Thunderbolt 4 Out |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
