34" | 3440 x 1440 (UWQHD) | W-LED | DP | HDMI | mini DP | USB 3.0 | USB Type-C | USB-B | Speakers | 21:9 Ultrawide | Silver | IPS | 60 Hz
Podrobný popis
Uhlopriečka displeja: 34" Rozlíšenie displeja: UWQHD (3440 x 1440) LCD podsvietenie: W-LED Jas: 300 cd/m2 Kontrast: 1000 : 1 Odozva: 5 ms Uhol pohľadu: 178˚ / 178˚ Typ pripojenia: 1 x DisplayPort Typ pripojenia: 2 x HDMI Typ pripojenia: 1 x mini DisplayPort Konektory: 4 x USB 3.0 Konektory: 1 x USB Type-C Konektory: USB-B VESA prichytenie: 100×100 Reproduktory: vstavaný reproduktor Výškovo nastaviteľný: Áno Pivot (otočenie o 90°): Nie Pomer strán: 21:9 Ultrawide Počet farieb: 1.07 billion colors Rozstup bodov: 0.233 mm Display Technology: IPS Obnovovacia frekvencia: 60 Hz Rozmery: 226 mm x 813 mm x 532 mm Hmotnosť: 11.1 kgDodatočné parametre
| Kategória: | Monitory Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Quality: | Silver |
| Uhlopriečka displeja: | 34" |
| Rozlíšenie displeja: | 3440 x 1440 (UWQHD) |
| LCD podsvietenie: | W-LED |
| Jas: | 300 cd/m2 |
| Kontrast: | 1000 : 1 |
| Odozva: | 5 ms |
| Uhol pohľadu: | 178˚ / 178˚ |
| Typ pripojenia: | DP, HDMI, mini DP |
| Konektory: | USB 3.0, USB Type-C, USB-B |
| VESA prichytenie: | 100×100 |
| Reproduktory: | Reproduktory |
| Výškovo nastaviteľný: | Áno |
| Pivot (otočenie o 90°): | Nie |
| Pomer strán: | 21:9 Ultrawide |
| Počet farieb: | 1.07 billion colors |
| Rozstup bodov: | 0.233 mm |
| Trieda: | Silver |
| Display Technology: | IPS |
| Obnovovacia frekvencia: | 60 Hz |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
