Microsoft Surface Laptop 5; Core i5 1245U 1.6GHz/8GB RAM/256GB SSD PCIe/batteryCARE+
Neohodnotené
WiFi/BT/webcam/13.5 BV(2256x1504)Touch/backlit kb/Win 11 Pro 64-bit
Microsoft Surface Laptop 5; Core i5 1245U 1.6GHz/8GB RAM/256GB SSD PCIe/batteryCARE+
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | NTBrefHigh |
| Procesor: | Intel i5 |
| Klávesnice: | CZ částečně podsvícená |
| STAV: | Velmi dobrý |
| Konstrukce: | Pevný (klasický notebook) |
| Displej: | lesklý-dotykový, 13.5", (2256x1504) |
| Operační systém: | Windows 11 Professional 64-bit |
| SSD: | 256GB SSD PCIe |
| SO-DIMM DDR5: | 8GB SO-DIMM DDR5 |
| Barva: | černá |
| Optická mechanika: | bez mechaniky |
| Intel: | Intel Iris Xe Graphics |
| Třída baterky: | batteryCARE + |
| Značka: | MICROSOFT |
| Širokopásmové mobilní připojení (WWAN): | Nie |
| Intel Core i5: | Intel Core i5 1245U (12M Cache, 1.60 GHz up to 4.40 GHz) |
| CPU: | Intel Core i5 |
| Rozložení klávesnice: | EU |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
