MacBook Pro 14'' M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 32GB, 1TB SSD - Silver mj3e4cz/a
Neohodnotené
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Mac OS X; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Typ disku:SSD; Rozhranie:3.5mm Jack, USB Type-C, Thunderbolt; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Čítačka pamäťových kariet; Hmotnosť notebooku:1.5 - 2.0 kg; Max. výdrž batérie (v hodinách):22; Lokalizácia klávesnice:CZ
MacBook Pro 14'' M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 32GB, 1TB SSD - Silver mj3e4cz/a
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.78 kg |
| EAN: | 195950717587 |
| Veľkosť displeja: | 14.2 |
| Veľkosť pamäte: | 32 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ano |
| Operačný systém: | Mac OS X |
| Typ panelu: | IPS |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | 3.5mm Jack, USB Type-C, Thunderbolt |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Čítačka pamäťových kariet |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 22 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB portov: | 3 |
| MPN: | mj3e4cz/a |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
