MacBook Neo 13'' A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 256GB SSD - Blush mhfh4cz/a
Neohodnotené
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Mac OS X; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Typ disku:SSD; Rozhranie:3.5mm Jack, USB Type-C; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad; Hmotnosť notebooku:Nižšia ako 1.5 kg; Max. výdrž batérie (v hodinách):16; Lokalizácia klávesnice:CZ; Druh optickej mechaniky:Bez optickej mechaniky; Počet USB portov:2
MacBook Neo 13'' A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 256GB SSD - Blush mhfh4cz/a
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.02 kg |
| EAN: | 195950853537 |
| Veľkosť displeja: | 13 |
| Veľkosť pamäte: | 8 |
| Záruka: | Základní záruka |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ano |
| Operačný systém: | Mac OS X |
| Typ panelu: | IPS |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 256 |
| Rozhranie: | 3.5mm Jack, USB Type-C |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TouchPad |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Bez adaptéru |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 16 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ |
| Druh optickej mechaniky: | Bez optickej mechaniky |
| Počet USB portov: | 2 |
| MPN: | mhfh4cz/a |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
