MacBook Air 15'' M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 16GB, 512GB SSD - Silver mdv94cz/a
Neohodnotené
Typ zariadenia:Notebook; Povrchová úprava displeja:Lesklý; Rozhranie:Jack 3,5 mm výstup, USB Type-C, Thunderbolt; Hmotnosť notebooku:1.5 - 2.0 kg; Max. výdrž batérie (v hodinách):18
MacBook Air 15'' M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 16GB, 512GB SSD - Silver mdv94cz/a
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| EAN: | 195950694116 |
| Veľkosť displeja: | 15.3 |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Povrchová úprava displeja: | Lesklý |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | Jack 3,5 mm výstup, USB Type-C, Thunderbolt |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 18 |
| MPN: | mdv94cz/a |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
