LG 65" signage 65UH5Q - UHD Signage, 500nit, 24/7, 25% haze, webOS 8.0, HDMI-out X, 29.7mm, even bezel (11.4), Chromium 65UH5Q-E.AEU
Neohodnotené
Uhlopriečka obrazovky:65"; Technológia TV:LCD; Rozlíšenie:Ultra HD 4k 3840x2160; Rozhranie:LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, DisplayPort, RS-232; Formát obrazovky:16:9; Svietivosť (v nt):500; VESA:300 x 300; Doba prevádzky:24/7; Energetická trieda:G
LG 65" signage 65UH5Q - UHD Signage, 500nit, 24/7, 25% haze, webOS 8.0, HDMI-out X, 29.7mm, even bezel (11.4), Chromium 65UH5Q-E.AEU
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 25.55 kg |
| EAN: | 8806096540718 |
| Veľkosť displeja: | 65" |
| Technológia TV: | LCD |
| Rozlíšenie: | Ultra HD 4k 3840x2160 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, DisplayPort, RS-232 |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Svietivosť (v nt): | 500 |
| VESA: | 300 x 300 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Energetická trieda: | G |
| MPN: | 65UH5Q-E.AEU |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
