LG 49" signage 49VL5PJ Videowall Signage, 500nit, 24/7, 3% haze, webOS 4.1, 2.25mm (T/L), 1.25mm (B/R) 49VL5PJ-A.AEU
Neohodnotené
Uhlopriečka obrazovky:49"; Technológia TV:LCD; Rozlíšenie:Full HD 1920x1080; Rozhranie:LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, RS-232, DisplayPort, DVI; Formát obrazovky:16:9; Svietivosť (v nt):500; VESA:600 x 400; Doba prevádzky:24/7; Energetická trieda:G
LG 49" signage 49VL5PJ Videowall Signage, 500nit, 24/7, 3% haze, webOS 4.1, 2.25mm (T/L), 1.25mm (B/R) 49VL5PJ-A.AEU
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 22.2 kg |
| EAN: | 8806091383150 |
| Veľkosť displeja: | 49" |
| Technológia TV: | LCD |
| Rozlíšenie: | Full HD 1920x1080 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), HDMI, USB 2.0, 3.5mm Jack, RS-232, DisplayPort, DVI |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Svietivosť (v nt): | 500 |
| VESA: | 600 x 400 |
| Doba prevádzky: | 24/7 |
| Energetická trieda: | G |
| MPN: | 49VL5PJ-A.AEU |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
