Lenovo Yoga Slim 7 14ILL10 Intel Ultra5 226V 16GB 512GB-SSD 14.0"WUXGA OLED GL IntelARC Win11Pro Luna Grey 83JX0039CK
Neohodnotené
Podrobný popis
Part number 83JX0039CK Procesor Intel Core Ultra 5 226V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 8MB Passmark CPU Mark: 18898 NPU Integrated Intel® AI Boost, up to 40 TOPS Pamät 16GB Soldered LPDDR5x-8533, MoP Memory, (16GB max, volné sloty: 0) Pevný disk 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe (volné sloty: 0) Displej 14" WUXGA (1920x1200) OLED 600nits (peak) / 400nits (typical) Glossy, 100% DCI-P3, 60Hz, Eyesafe, Dolby Vision, DisplayHDR True Black 500, X-Rite Grafická karta Integrated Intel Arc Graphics 130V Komunikácia Ethernet: nie WLAN + Bluetooth: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 WWAN: nie je Rozhranie 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On 2x USB-C® (Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 2.1 1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x microSD card reader Bezpecnost Security Chip: Firmware TPM 2.0 Fingerprint Reader: nie Operacný systém Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English Batéria Integrated 70Wh Dalšie špecifikácie Kamera: 5.0MP + IR with E-shutter Pero: nie Polohovacie zariadenie Podsvietená klávesnica: áno Numerická klávesnica: nie Touchpad: ano Oznacenie klávesnice: slovensko - ceské Farba povrchu: Šedá/Luna Grey Case Material Recycled Aluminium + Silicone Vegan Leather (Top), Aluminium (Bottom) Hmotnost a rozmery od 1,19 kg 312 x 219.3 x 13.9 mm Záruka 3 roky Premium CareDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 744 dní |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 198156991447 |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9", 14" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Určenie: | Kancelársky |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Technológia displeja: | OLED |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Typ procesora: | Intel Ultra 5 |
| Kategória: | Notebooky |
| Kapacita Disku: | 512 GB |
| MPN: | 83JX0039CK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
