Lenovo ThinkPad X395; AMD Ryzen 7 PRO 3700U 2.3GHz/16GB RAM/512GB SSD PCIe/batteryCARE+
Neohodnotené
WiFi/BT/4G/SC/NOcam/AMD Radeon Vega 10/13.3 (1920x1080)/Win 11 Pro 64-bit
Lenovo ThinkPad X395; AMD Ryzen 7 PRO 3700U 2.3GHz/16GB RAM/512GB SSD PCIe/batteryCARE+
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | NTBrefHigh |
| Klávesnice: | CZ nepodsvícená |
| Displej: | matný, 13.3", FHD (1920x1080) |
| SSD: | 512GB SSD PCIe |
| STAV: | Velmi dobrý |
| Operační systém: | Windows 11 Professional 64-bit |
| Konstrukce: | Pevný (klasický notebook) |
| SO-DIMM DDR4: | 16GB SO-DIMM DDR4 |
| Optická mechanika: | bez mechaniky |
| Barva: | Ružová - Cotton Candy |
| Značka: | LENOVO |
| AMD: | AMD Radeon Vega 10 |
| AMD Ryzen: | AMD Ryzen 7 PRO 3700U (4M Cache, 2.30 GHz up to 4.00 GHz) |
| CPU: | AMD Ryzen |
| Rozložení klávesnice: | EU |
| Třída baterky: | batteryCARE + |
| Širokopásmové mobilní připojení (WWAN): | 4G LTE |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
