Lenovo ThinkPad T15 Gen1; Core i7 10610U 1.8GHz/16GB RAM/512GB SSD PCIe/batteryCARE+
Neohodnotené
WiFi/BT/FP/webcam/15.6 FHD AG(1920x1080)Touch/backlit kb/num/Win 11 Pro 64-bit
Lenovo ThinkPad T15 Gen1; Core i7 10610U 1.8GHz/16GB RAM/512GB SSD PCIe/batteryCARE+
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | NTBrefHigh |
| Procesor: | Intel i7 |
| Optická mechanika: | bez mechaniky |
| Třída baterky: | batteryCARE + |
| Značka: | LENOVO |
| Intel: | Intel UHD Graphics |
| SSD: | 512GB SSD PCIe |
| Displej: | matný-dotykový, FHD (1920x1080), 15.6" |
| Klávesnice: | CZ plně podsvícená |
| Barva: | LENOVO černá |
| STAV: | Velmi dobrý |
| SO-DIMM DDR4: | 16GB SO-DIMM DDR4 |
| Operační systém: | Windows 11 Professional 64-bit |
| Rozložení klávesnice: | EU |
| Konstrukce: | Pevný (klasický notebook) |
| Širokopásmové mobilní připojení (WWAN): | Nie |
| Intel Core i5: | Intel Core i5 10310U (6M Cache, 1.70 GHz up to 4.40 GHz) |
| CPU: | Intel Core i5, Intel Core i7 |
| Intel Core i7: | Intel Core i7 10610U (8M Cache, 1.80 GHz up to 4.90 GHz) |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
