Lenovo ThinkPad T14s G6 Intel Ultra5-228V 32GB 512GB-SSD 14.0"WUXGA IPS AG IntelGraphics Win11Pro Black 21QX00H5CK
Neohodnotené
Lenovo ThinkPad T14s G6 Intel Ultra5-228V 32GB 512GB-SSD 14.0"WUXGA IPS AG IntelGraphics Win11Pro Black 21QX00H5CK
Neohodnotené
Podrobný popis
Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 Operacný systém: Windows® 11 Pro, cesky / slovensky / anglicky Procesor: Intel® Core Ultra 5 228V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo up to 4.5GHz, 8MB Pamät: Interovaná 32GB LPDDR5x-8533 Pocet slotov (celkom/volných): (0/0) Maximálna velkost: 32GB LPDDR5x-8533 Pevný disk: 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0 Sloty pevného disku: Jeden slot M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 Optická mechanika: nie Cítacka pamätových kariet: nie Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 500nitov Antireflexný, 100% sRGB, 60Hz, Nízka spotreba Grafická karta: Integrovaná Intel® Arc™ Graphics 130V Audio: kodek Realtek® ALC3287; Stereo reproduktory, 2W x 2, Dolby Audio™; mikrofón 2x, 360° Web kamera: 5,0MP + IR diskrétna s privátnou krytkou Polohovacie zariadenie: TouchPad + TrackPoint Podsvietená klávesnica: áno Numerická klávesnica: nie Cítacka odtlackov prstov: áno Siet: nie Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Intel® Wi-Fi® 7 BE201, 11be 2x2 + BT5.4) Konektory USB: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Vždy zapnuté 2x USB-C® (Thunderbolt ™ 4 / USB4 ® 40 Gb/s), s USB PD 3.0 a DisplayPort 2.1 Dalšie konektory: 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá / mikrofón (3,5 mm) 1x Cítacka cipových kariet Zabezpecenie: Bezpecnostný cip diskrétny TPM 2.0 Enabled; Fyzický zámok Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm; IR kamera pre Windows® Hello (rozpoznanie tváre) Batéria: Integrovaná 58Wh Napájanie: 65W USB-C® (3-pin) Farba: Cierna (Black) Materiál: Hliník, Carbon Fiber Hybrid Rozmery (ŠxHxV): 313,6 x 219,4 x 16,9 mm Hmotnost: cca 1,24 kg Záruka: 3 rokyDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 2.58 kg |
| EAN: | 198157586659 |
| Farba: | Čierna |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9", 14" |
| Veľkosť pamäte: | 32 |
| HDMI: | Áno |
| USB 3.x: | Áno |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Typ úložiska: | SSD |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Numerická klávesnica: | Nie |
| Typové označenie / Modelová rada: | Thinkpad |
| Typ pamäte: | LPDDR5xX |
| Počet osadených slotov: | 0 |
| Kapacita Disku: | 512 GB |
| Celkový počet slotov: | 0 |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1200 WUXGA |
| TPM modul: | Áno |
| Jazyk klávesnice: | SK/CZ |
| Hmotnosť brutto [kg]: | 2,35 |
| Kensington lock: | Áno |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Čítačka pamäťových kariet: | Áno |
| Čítačka smart kariet: | Áno |
| Frekvencia pamäte [MHz]: | 8533 |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| Technológia displeja: | IPS |
| Vlastnosti displeja: | Antireflexný |
| LAN (RJ-45): | Áno |
| Kategória: | Notebooky |
| Počet pevných diskov: | 1 |
| Typ procesora: | Intel Ultra 5 |
| USB-C: | Áno |
| Modem (4G (LTE) / 5G): | Nie |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Určenie: | Profesionálny |
| MPN: | 21QX00H5CK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
