Lenovo ThinkPad L380 YOGA; Core i5 8350U 1.7GHz/8GB RAM/256GB SSD PCIe/batteryCARE
Neohodnotené
WiFi/BT/webcam/13.3 FHD BV(1920x1080)Touch/backlit kb/Win 11 Pro 64-bit
Lenovo ThinkPad L380 YOGA; Core i5 8350U 1.7GHz/8GB RAM/256GB SSD PCIe/batteryCARE
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky Repasované (refurbished) |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | NTBrefHigh |
| Procesor: | Intel i5 |
| Konstrukce: | Překlopitelný (x360) |
| Klávesnice: | CZ plně podsvícená |
| Displej: | lesklý-dotykový, 13.3", FHD (1920x1080) |
| STAV: | Přijatelný |
| Operační systém: | Windows 11 Professional 64-bit |
| SO-DIMM DDR4: | 8GB SO-DIMM DDR4 |
| SSD: | 256GB SSD PCIe |
| Optická mechanika: | bez mechaniky |
| Intel: | Intel UHD Graphics |
| Značka: | LENOVO |
| Barva: | LENOVO černá |
| Širokopásmové mobilní připojení (WWAN): | Nie |
| Intel Core i5: | Intel Core i5 8350U (6M Cache, 1.70 GHz up to 3.60 GHz) |
| CPU: | Intel Core i5 |
| Rozložení klávesnice: | EU |
| Třída baterky: | batteryCARE |
| MPN: |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
