Lenovo ThinkCentre neo/50t G6/Tower/U7-265/16GB/512GB/RTX 3050/W11P/1R 13BD0041CK
Neohodnotené
Lenovo ThinkCentre neo/50t G6/Tower/U7-265/16GB/512GB/RTX 3050/W11P/1R 13BD0041CK
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 7.26 kg |
| EAN: | 199271019023 |
| Farba: | černá |
| Grafická karta: | NVIDIA |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkCentre neo |
| Provedení: | Tower |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Zabezpečení zámkem: | Kensington Lock |
| Klávesnice: | Drátová |
| Myš: | Drátová |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA standard: | Ne |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Velikost paměti VGA (GB): | 6 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| MS Office Trial: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Model: | 50t G6 |
| Počet jader CPU: | 20 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 2,4 |
| USB 2.0 (přední): | 2 |
| USB 3.x (přední): | 3 |
| USB 3.x Type-C (přední): | 1 |
| USB 2.0 (zadní): | 2 |
| USB 3.x (zadní): | 2 |
| USB 3.x Type-C (zadní): | 0 |
| HDMI (počet): | 1 |
| DVI (počet): | 0 |
| VGA (počet): | 1 |
| PS/2 (zadní): | 0 |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 2. generace |
| Typ SSD: | M.2 2280 |
| Rozhraní SSD: | PCI-Express NVMe |
| DP/mini DP (počet): | 1 |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 260 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (1x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Wi-Fi: | Ano |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (zadní): | 0 |
| eSATA: | Ne |
| Mini/micro HDMI (počet): | 0 |
| TPM 2.0: | Ano |
| Záruka (roky): | 1 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | UDIMM |
| Přesný model CPU: | U7-265 |
| USB 4 / Thunderbolt 4 (přední): | 0 |
| Počet LAN portů: | 1 |
| TCO Certified: | Ne |
| Modelová řada GPU: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,3 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| Thunderbolt 5 (přední): | 0 |
| Thunderbolt 5 (zadní): | 0 |
| NPU - počet TOPs: | 13 |
| MPN: | 13BD0041CK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
