Lenovo ThinkCentre M75s G5 SFF AMD Ryzen 5 8500G 16GB 512GB-SSD IntegRadeon DVDRW Win11Pro 12TA0004CK
Neohodnotené
Lenovo ThinkCentre M75s G5 SFF AMD Ryzen 5 8500G 16GB 512GB-SSD IntegRadeon DVDRW Win11Pro 12TA0004CK
Neohodnotené
Podrobný popis
Part number 12TA0004CK Prevedenie Small Form Factor SFF Procesor AMD Ryzen 5 8500G (6C / 12T, 3.5 GHz / 5 GHz, 6 MB L2 / 16 MB L3) Pamät 1x 16GB UDIMM DDR5-5200 (64GB max, volné sloty: 1) Pevný disk 512GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0x4 NVMe Opal 2.0 (Up to three drives, 1x 3.5" HDD + 2x M.2 SSD) Grafická karta Integrated AMD Radeon™ 740M Graphics Optická mechanika DVD±RW Komunikácia Ethernet: Integrated 100/1000M WLAN + Bluetooth: nie je Rozhranie spredu: 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with 15W charging 4x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x headphone (3.5mm) 1x headphone / microphone combo jack (3.5mm) 1x card reader Rozhranie zozadu: 4x USB-A (Hi-Speed USB / USB 2.0) 1x HDMI® 2.1 TMDS 2x DisplayPort™ 1.4a (HBR2, DSC) 1x Ethernet (RJ-45) 1x line-out (3.5mm) Operacný systém Windows 11 Pro, Czech / Slovak / English Klávesnica: USB Oznacenie klávesnice: slovensko - ceské Myš: USB Hmotnost a rozmery od 4,6 kg 92.5 x 297.7 x 339.5 mm Záruka 3 roky OnSiteDodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 3.7 kg |
| EAN: | 198153579525 |
| Farba: | Čierna |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Optická mechanika: | DVD |
| Kapacita Disku: | 512 GB |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ úložiska: | SSD |
| Určenie: | Kancelársky |
| DisplayPort: | Áno |
| Celkový počet slotov: | 2 |
| Bluetooth: | Áno |
| Počet osadených slotov: | 1 |
| Typové označenie / Modelová rada: | Lenovo ThinkCentre |
| Výrobca procesora: | AMD |
| Počet pevných diskov: | 1 |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| Frekvencia pamäte [MHz]: | 5200 |
| Wi-Fi: | Áno |
| Formát skrinky: | Small Form Factor |
| HDMI: | Áno |
| LAN (RJ-45): | Áno |
| Kategória: | Počítače |
| Pamäť: | 16 GB |
| Rad procesora: | AMD Ryzen 5 |
| MPN: | 12TA0004CK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
