Lenovo ThinkBook/14 G9 AHP/R7-250/14''/WUXGA/32GB/1TB/AMD int/W11P/Gray/3R On-Site 21V0005BCK
Neohodnotené
Lenovo ThinkBook/14 G9 AHP/R7-250/14''/WUXGA/32GB/1TB/AMD int/W11P/Gray/3R On-Site 21V0005BCK
Neohodnotené
Podrobný popis
Lenovo ThinkBook 14 G9 IRL Operační systém:Windows® 11 Pro, česky / slovensky / anglicky Procesor: AMD Ryzen™ 7 250 (8C / 16T, 3.3 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3) Paměť:2x 16GB SODIMM DDR5-5600 Počet slotů (celkem/volných):(2/0) Maximální velikost:64GB DDR5-5600 Pevný disk:1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Sloty pevného disku:Dva sloty, první M.2 2280 PCIe® 4.0 x4, druhý M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 Optická mechanika:Ne Čtečka paměťových karet:Ano Displej:14'' WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Anti-glare, 45% NTSC, 60Hz Grafická karta:Integrated AMD Radeon™ 780M Graphics Audio: Kodek Realtek® ALC3287, Stereoreproduktory, 2W x 2, Dolby Audio™, mikrofon 2x, pole Web kamera:FHD 1080p + IR Hybrid s privátní krytkou Polohovací zařízení:TouchPad Podsvícená klávesnice:Ano Numerická klávesnice:Ne Čtečka otisků prstů:Ano Síť:Ethernet (100/1000 M) Bezdrátová komunikace:Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4 Konektory USB: * 1x USB-A (USB 5Gbps) * 1x USB-A (USB 5Gbps), Always On * 2x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort™ 1.4a Další konektory: * 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz * 1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3,5 mm) * 1x čtečka SD karet * 1x Ethernet (RJ-45) Zabezpečení:Bezpečnostní čip Firmware TPM 2.0 Enabled, Fyzický zámek Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm, privátní krytka webkamery, Windows® Hello Baterie:Integrovaná 48Wh Napájení:65W USB-C® (3-pin) Barva:Šedá (Arctic Grey) Materiál:Hliník (top), PC-ABS (bottom) Rozměry (ŠxHxV):313.5 x 224 x 17.5 mm Hmotnost:cca 1,36 kg Záruka:1 rok Courier/Carry-in s možností rozšíření na 3 roky Onsite Odkaz na stránku výrobce:https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook_14_G9_AHP?M=21V0005BCKDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnosť: | 2.25 kg |
| EAN: | 199273581191 |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | AMD |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 14 |
| Veľkosť pamäte: | 32 |
| Záruka: | 3R On-Site |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Typ CPU: | AMD Ryzen 7 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Ethernet - rychlost: | 1 Gbs |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkBook |
| Optická mechanika: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| NFC: | Ne |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Značka: | Lenovo |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Podpora RAID: | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| Paměť - max. velikost (GB): | 64 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Express card: | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| Konektor RJ45: | Ano |
| WiDi: | Ne |
| Materiál notebooku: | Hliník a plast |
| Disk - typ: | SSD |
| Hmotnost přesná (kg): | 1,36 |
| Model: | 14 G9 AHP |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Zákl.frekvence jádra CPU (GHz): | 3,3 |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 780M Graphics |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen řady 200 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| Webkamera: | Ano |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Možnost více disků (počet): | 2 |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| Počet paměti RAM: | 32GB (2x 16GB) |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Wi-Fi: | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Výška (mm): | 224 |
| Šířka (mm): | 313,5 |
| Hloubka (mm): | 17,5 |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Přesný model CPU: | R7-250 |
| Hmotnost: | Velmi lehký od 1,01 do 1,5 kg |
| TCO Certified: | Ano |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| Max.frekvence jádra CPU (GHz): | 5,1 |
| Baterie - kapacita (Wh): | 48 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 16 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| MPN: | 21V0005BCK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
