Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL Intel Ultra5 225U 16GB 512GB-SSD 14" WUXGA IPS AG IntelGraphics Win11Pro Arctic Grey 21SJ0080CK
Neohodnotené
Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL Intel Ultra5 225U 16GB 512GB-SSD 14" WUXGA IPS AG IntelGraphics Win11Pro Arctic Grey 21SJ0080CK
Neohodnotené
Podrobný popis
Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL Operacný systém: Windows® 11 Pro, cesky / slovensky / anglicky Procesor: Intel® Core™ Ultra 5 225U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, P-core 1.5 / 4.8GHz, E-core 1.3 / 3.8GHz, LPE-core 700MHz / 2.4GHz, 1 Pamät: 1x 16GB SO-DIMM DDR5-5600 Pocet slotov (celkom/volných): (2/1) Maximálna velkost: 64GB DDR5-5600 Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Sloty pevného disku: Dva sloty M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 Optická mechanika: nie Cítacka pamätových kariet: áno Displej: 14" WUXGA (1920x1200) IPS 300nitov Antireflexný, 45% NTSC, 60Hz Grafická karta: Integrated Intel® Graphics Audio: kodek Realtek® ALC3287; Stereo reproduktory, 2W x 2, Dolby Audio™; mikrofón 2x, pole Web kamera: FHD 1080p + IR Hybrid s privátnou krytkou Polohovacie zariadenie: TouchPad Podsvietená klávesnica: áno Numerická klávesnica: nie Cítacka odtlackov prstov: áno Siet: Ethernet (100/1000 M) Bezdrôtová komunikácia: Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 + BT5.3 Konektory USB: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Vždy zapnuté 1x USB-C® (USB 10 Gbps / USB 3.2 Gen 2), USB PD 3.1 a DisplayPort™ 1.4 1x USB-C® (Thunderbolt ™ 4 / USB4 ® 40 Gb/s), USB PD 3.1 a DisplayPort 2.1 Dalšie konektory: 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz 1x kombinovaný konektor pre slúchadlá / mikrofón (3,5 mm) 1x cítacka SD kariet 1x RJ-45 Zabezpecenie: Bezpecnostný cip Firmware TPM 2.0 Enabled; Fyzický zámok Kensington® Nano Security Slot™, 2,5 x 6 mm; IR kamera pre Windows® Hello (rozpoznanie tváre) Batéria: Integrovaná 45Wh Napájanie: 65W USB-C® (3-pin) Farba: šedá (Arctic Grey) Materiál: Hliník (top), PC-ABS (bottom) Rozmery (ŠxHxV): 313.5 x 224 x 17.5 mm Hmotnost: cca 1,36 kg Záruka: 3 roky OnsiteDodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1116 dní |
| Hmotnosť: | 2.35 kg |
| EAN: | 198156935977 |
| Farba: | Šedá |
| Grafická karta: | Integrovaná |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9", 14" |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| USB 3.x: | Áno |
| HDMI: | Áno |
| Konvertibilita: | Pevný (klasický notebook) |
| USB-C: | Áno |
| Dotykové ovládanie: | Nie |
| Vlastnosti displeja: | Antireflexný |
| Typ procesora: | Intel Ultra 5 |
| Typ pamäte: | DDR5 |
| USB 2.0: | Nie |
| Modem (4G (LTE) / 5G): | Nie |
| Čítačka pamäťových kariet: | Áno |
| VGA: | Nie |
| Jazyk klávesnice: | SK/CZ |
| Celkový počet slotov: | 2 |
| LAN (RJ-45): | Áno |
| Určenie: | Kancelársky |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ úložiska: | SSD |
| Kategória: | Notebooky |
| Hmotnosť brutto [kg]: | 2,35 |
| Frekvencia pamäte [MHz]: | 5600 |
| TPM modul: | Áno |
| Počet pevných diskov: | 1 |
| DisplayPort: | Nie |
| Počet osadených slotov: | 2 |
| Technológia displeja: | IPS |
| Čítačka odtlačkov prstov: | Áno |
| Kapacita Disku: | 512 GB |
| Typ notebooku: | Notebook |
| Numerická klávesnica: | Nie |
| Výrobca procesora: | Intel |
| Podsvietená klávesnica: | Áno |
| Max. rozlíšenie: | 1920 x 1200 WUXGA |
| MPN: | 21SJ0080CK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
