LENOVO PC ThinkCentre M75s G5 SFF - Ryzen7 8700G,16GB,512SSD,DVD,W11P 12TA0006CK
Neohodnotené
Prevedenie PC:SFF (Small Form Factor); Operačný systém:Windows 11 Pro; Typ procesora:AMD Ryzen 7; Grafický čip:AMD Radeon; Typ disku:SSD; Rozhranie:LAN (RJ-45), USB-C 3.2, HDMI, USB 2.0, USB 3.2, 3.5mm Jack, DisplayPort; Výbava PC:Klávesnica + myš; Druh optickej mechaniky:DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW
LENOVO PC ThinkCentre M75s G5 SFF - Ryzen7 8700G,16GB,512SSD,DVD,W11P 12TA0006CK
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Počítače |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 6.65 kg |
| EAN: | 198153580538 |
| Grafická karta: | AMD Radeon |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Prevedenie PC: | SFF (Small Form Factor) |
| Typ sestavy: | Kancelářsky |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 7 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 7 8700G |
| Výkon CPU dle PassMark: | 31543 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 4.2 |
| TDP: | 65 |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Frekvence paměti: | 3200 MHz |
| Obsazené/celkem sloty RAM: | 1/2 |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | LAN (RJ-45), USB-C 3.2, HDMI, USB 2.0, USB 3.2, 3.5mm Jack, DisplayPort |
| Počet USB 2.0: | 4 |
| Počet USB 3.2 Gen 1: | 4 |
| Počet USB 3.2 Type-C: | 1 |
| Výkon zdroje (W): | 180 |
| Výbava PC: | Klávesnica + myš |
| Druh optickej mechaniky: | DVD±R/±RW/CD-R/CD-RW |
| MPN: | 12TA0006CK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
