LENOVO NTB Thinkpad X9-15 G1 - Ultra5 228V,15.3" 2.8k OLED,32GB,512SSD,IRcam,W11P 21Q6001VCK
Neohodnotené
Typ zariadenia:Notebook, Ultrabook; Operačný systém:Windows 11 Pro; Typ procesora:Intel Core Ultra 5; Rozlíšenie:2880x1800; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Matný; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB-C 3.2, HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack, Thunderbolt; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera
LENOVO NTB Thinkpad X9-15 G1 - Ultra5 228V,15.3" 2.8k OLED,32GB,512SSD,IRcam,W11P 21Q6001VCK
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 3.22 kg |
| EAN: | 198156195807 |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9", 15.3 |
| Veľkosť pamäte: | 32 |
| Záruka: | On-Site |
| Typ zariadenia: | Notebook, Ultrabook |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ano |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 5 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 5 228V |
| Výkon CPU dle PassMark: | 17529 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2.1 |
| TDP: | 17 |
| Typ panelu: | OLED |
| Rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Jas (cd/m2): | 500 |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB-C 3.2, HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack, Thunderbolt |
| Počet USB 3.2: | 1 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 14 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| MPN: | 21Q6001VCK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
