LENOVO NTB ThinkPad/Workstation P1 G8 - Ultra7 255H,16" WQUXGA,32GB,1TBSSD,RTX PRO 2000 8GB,IRcam,W11P 21Q80007CK
Neohodnotené
Typ zariadenia:Notebook, Workstation; Operačný systém:Windows 11 Pro; Typ procesora:Intel Core Ultra 7; Grafický čip:NVIDIA RTX PRO 2000; Rozlíšenie:3840x2400; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Matný; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 4, Thunderbolt; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TrackPoint, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica
LENOVO NTB ThinkPad/Workstation P1 G8 - Ultra7 255H,16" WQUXGA,32GB,1TBSSD,RTX PRO 2000 8GB,IRcam,W11P 21Q80007CK
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 3.15 kg |
| EAN: | 199272080602 |
| Grafická karta: | NVIDIA, NVIDIA RTX PRO 2000 |
| Veľkosť displeja: | 15" - 16", 16 |
| Veľkosť pamäte: | 8, 32 |
| Záruka: | On-Site |
| Typ zariadenia: | Notebook, Workstation |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 255H |
| Výkon CPU dle PassMark: | 30659 |
| Počet jader: | 16 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 28 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie: | 3840x2400 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB 4, Thunderbolt |
| Počet USB 3.2: | 1 |
| Počet USB 4 Type-C: | 3 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TrackPoint, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| MPN: | 21Q80007CK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
