LENOVO NTB Thinkpad T14s AMD G6 - Ryzen AI 7 PRO 350 ,14" 2.8K OLED Touch,32GB,1TBSSD,5G,IRcam,W11P 21TB003ACK
Neohodnotené
LENOVO NTB Thinkpad T14s AMD G6 - Ryzen AI 7 PRO 350 ,14" 2.8K OLED Touch,32GB,1TBSSD,5G,IRcam,W11P 21TB003ACK
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.09 kg |
| EAN: | 199271399859 |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9", 14 |
| Veľkosť pamäte: | 32 |
| Záruka: | On-Site |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 7 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen AI 7 PRO 350 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 24077 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 2 |
| TDP: | 28 |
| Typ panelu: | OLED |
| Rozlíšenie: | 2880x1800 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | USB-C 3.2, HDMI, USB 3.2, 3.5mm Jack |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TrackPoint, Dotykový displej, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 10 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| MPN: | 21TB003ACK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
