LENOVO NTB ThinkPad L13 2-in-1 AMD G6 - Ryzen5 PRO 215,13.3" WUXGA Touch,16GB,512SSD,FHD+IRcam,W11P 21RD0008CK
Neohodnotené
Typ zariadenia:Notebook, Ultrabook, Konvertibilný; Operačný systém:Windows 11 Pro; Typ procesora:AMD Ryzen 5; Rozlíšenie:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Matný; Typ disku:SSD; Rozhranie:USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2, HDMI, USB 4, 3.5mm Jack, Thunderbolt
LENOVO NTB ThinkPad L13 2-in-1 AMD G6 - Ryzen5 PRO 215,13.3" WUXGA Touch,16GB,512SSD,FHD+IRcam,W11P 21RD0008CK
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.24 kg |
| EAN: | 199271052099 |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 |
| Veľkosť displeja: | 13" - 13,9", 13.3 |
| Veľkosť pamäte: | 16 |
| Záruka: | On-Site |
| Typ zariadenia: | Notebook, Ultrabook, Konvertibilný |
| Použití: | Kancelářský |
| Podpora AI: | Ne |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 5 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 5 PRO 215 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 18084 |
| Počet jader: | 6 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 4.7 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.2 |
| TDP: | 28 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Jas (cd/m2): | 400 |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 512 |
| Rozhranie: | USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2, HDMI, USB 4, 3.5mm Jack, Thunderbolt |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TrackPoint, Dotykový displej, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 11 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| MPN: | 21RD0008CK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
