LENOVO NTB ThinkPad E16 G3 - Ultra7 258V,16" WUXGA 120Hz,32GB,1TBSSD,IRcam,W11P 22AY0028CK
Neohodnotené
LENOVO NTB ThinkPad E16 G3 - Ultra7 258V,16" WUXGA 120Hz,32GB,1TBSSD,IRcam,W11P 22AY0028CK
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.97 kg |
| EAN: | 199275371929 |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9", 14 |
| Veľkosť pamäte: | 32 |
| Záruka: | On-Site |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Podpora Copilot+ PC: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ procesora: | Intel Core Ultra 7 |
| Model procesoru: | Intel Core Ultra 7 258V |
| Výkon CPU dle PassMark: | 0 |
| Počet jader: | 0 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 0 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 0 |
| TDP: | 0 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie: | 2560x1600 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 120 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | HDMI, USB 3.2, USB 4, LAN, Thunderbolt |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 4 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TrackPoint, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Numerická klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | 1.5 - 2.0 kg |
| Napájecí adaptér: | Součástí balení |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 10 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| MPN: | 22AY0028CK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
