LENOVO NTB ThinkPad E14 AMD G7 - Ryzen7 250,14" WUXGA,32GB,1TBSSD,IRcam,W11P 21T00063CK
Neohodnotené
Typ zariadenia:Notebook; Operačný systém:Windows 11 Pro; Typ procesora:AMD Ryzen 7; Rozlíšenie:1920x1200; Formát obrazovky:16:10; Povrchová úprava displeja:Matný; Typ disku:SSD; Rozhranie:HDMI, USB 3.2, LAN; Výbava:Wi-Fi, BlueTooth, TrackPoint, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera; Hmotnosť notebooku:Nižšia ako 1.5 kg
LENOVO NTB ThinkPad E14 AMD G7 - Ryzen7 250,14" WUXGA,32GB,1TBSSD,IRcam,W11P 21T00063CK
Neohodnotené
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 36 Měsíc(ů) |
| Hmotnosť: | 2.63 kg |
| EAN: | 199273247943 |
| Procesor: | AMD Ryzen 7 |
| Veľkosť displeja: | 14" - 14,9", 14 |
| Veľkosť pamäte: | 32 |
| Záruka: | On-Site |
| Typ zariadenia: | Notebook |
| Podpora AI: | Ano |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Typ procesora: | AMD Ryzen 7 |
| Model procesoru: | AMD Ryzen 7 250 |
| Výkon CPU dle PassMark: | 25245 |
| Počet jader: | 8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz): | 5.1 |
| Frekvence procesoru (GHz): | 3.3 |
| TDP: | 28 |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlíšenie: | 1920x1200 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz): | 60 |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Povrchová úprava displeja: | Matný |
| Jas (cd/m2): | 300 |
| Typ disku: | SSD |
| SSD Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhranie: | HDMI, USB 3.2, LAN |
| Počet USB 3.2: | 2 |
| Počet USB 3.2 Type-C: | 2 |
| Výbava: | Wi-Fi, BlueTooth, TrackPoint, Čítačka odtlačkov prstov, Podsvietená klávesnica, Web kamera |
| Hmotnosť notebooku: | Nižšia ako 1.5 kg |
| Typ baterie: | Li-Pol |
| Max. výdrž batérie (v hodinách): | 10 |
| Lokalizácia klávesnice: | CZ/SK |
| MPN: | 21T00063CK |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
